Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jmenuji se Martina Vokurková Chocová, jsem zakladatelka Open English a mám pro Vás dárek.

 

Přišla jsem na to, co v programu Jsi značka chybělo! A mám to pro Vás!

Vycházím z vlastní zkušenosti, neboť jsem sama kurzem Jsi značka prošla a jednotlivé jeho body aplikovala v praxi. Jedna věc mi však přesto u mých projektu chyběla. Co to bylo?

Je to návštěvnost.

Co tím myslím? Můžete mít sebelepší projekt, který lidem opravdu pomůže, ale když se o tomto projektu lidé nedozví, tak máte jednoduše smůlu. Co tedy s tím?

 

V posledních měsících jsou velkým tahákem sociální sítě, kde se pohybuje značné množství lidí - Vašich potenciálních klientů. Sociálním sítím pak kraluje Facebook.

 

Mnohými oslavován, jinými zavrhován. Důležité je, že jej lidé využívají a Vy toho můžete využít při propagaci Vašich produktů. Jak?

Facebook na základě sběru dat o svých uživatelích umožňuje cílení reklamních příspěvků přesně na lidi, které Váš projekt bude opravdu zajímat.

 

Sama jsem toho v posledních týdnech využila a nestačila jsem se divit, jaké úspěchy mi přineslo zvýšení návštěvnosti pomocí reklam právě na Facebooku.

Můj nový web mvch.cz během několika minut po jeho spuštění začali navštěvovat první lidé.  Doslova jako bych zmáčkla kouzelné tlačítko a otevřela jim dveře :-).

Tuto možnost a výhodu, nyní nabízím i Vám.

Možnosti placené reklamy na Facebooku v kombinaci s programem Jsi Značka! 365 jsou nástrojem pro posunutí Vašeho projektu nebo podnikání o úroveň výš.

Reklamy na Facebook si nevytvářím sama.

 

Za těmi mými stojí expert, za kterým jsou vidět výsledky. Jmenuje se Michal Kolář.

 

Michal spravuje široké portfolio reklam předních “lídrů” info marketingu u nás - Davida Kirše, Stáni Mrázkové, Jiřího Mazura a i právě Tomáše Lukavce.

Navíc podporuje jako Affiliate partner další velké online kampaně, kdy se již 8x umístil mezi Top 10 partnery.

Nyní máte možnost jeho služby získat i Vy!

Přes tlačítko níže se zaregistrujte do programu Jsi značka! 365 a jako dárek ode mě získáte 2 hodiny konzultace s Michalem pro nastartování Vaší návštěvnosti z reklam na Facebooku.

 

Navíc 10 nejrychlejších z Vás získá od Michala doplňující materiály v hodnotě více jak 1 500 Kč.

 

Této možnosti můžete využít pouze do pondělí večer do 23:59.

Takže jděte do akce a využijte příležitosti, která je unikátní a neopakovatelná, je to totiž naposledy, co Vám Michal poskytne konzultaci ZDARMA jako bonus k podporovanému programu.

 

Registrujte se do programi Jsi Značka! 365 a do poznámky uveďte heslo MVCH.

 

Přeji hodně úspěchů!

 

Martina