Chcete být slavní?

10 let čekání

Dlouhé roky jsem čekala a sepisovala. Hlášky, komentáře, vtipy, scénky, každodenní legrace. A nyní nastal čas je vydat.

Je jich mnoho. Jsou veselé, úsměvné a některé dokonce vyvolají výbuch smíchu.

U jiných si možná řeknete, že jsou trapné a že by bylo nejlepší je vůbec nikde nezveřejňovat. Ale takový je život. Někdy zažíváme vtipné situace a jindy bychom se nejraději zahrabali pod zem.

A o tom to je.

O životě. O něm je kniha Filosofové z Berouna.

KOMIX

Je pojata jako komiks, avšak nazvaná KOMIXEM. Právě proto, že je netradiční. Stejně jako můj život, který je hodně alternativní a bourá hranice toho, co je „normální“.

Kluci mají pindíky a holky?

Vaše jméno může být v knize.

Letos jsem se rozhodla knihu vydat. Už je připravená, obsahuje spoustu kreseb, které jsou ztvárněné úžasnou ilustrátorkou mnoha jiných knih, Pavlou Hovorkovou.

Ale nejprve je potřeba tento KOMIX nechat vytisknout a svázat. Proto jsem se rozhodla udělat podpůrnou kampaň v projektech Hithit, kde můžete tento projekt podpořit i vy. Výměnou za váš příspěvek získáte ODMĚNU, kterou si vyberete – buď přímu tuto knihu nebo něco jiného, co vás tam zaujme (e-komix, tričko, plecháček, MP3 nahrávky pro děti atd).

Chcete se stát partnerem knihy?

Další možností je právě uvedení Vašeho jména v knize, kde Vám autoři poděkují. Díky Vám tak bude moci tento komix spatřit světlo světa.

Nic neriskujete

Pokud se nepodaří peníze na tisk vybrat, Váš příspěvek se Vám vrátí na účet, ze kterého byl poslán. A když se daná částka vybere, což si moc moc přeji, odměna Vám přijde domů a nebo na email (podle toho, jaký dárek si zvolíte).

Ve spolupráci je síla.

Učím své děti, že ve spolupráci je ta pravá síla. Ne v soupeření, v boji a poukazování na to, že někdo jiný umí běhat, zpívat nebo počítat líp. Každý umíme něco jiného a v tom je právě to kouzlo.

A když se podpoříme navzájem, můžeme dokázat něco úžasného.

Když soupeříte, vyhrajete jen někdy. Spoluprací s ostatními VŽDY získáte.

Přidejte se. Možná právě díky Vám se podaří splnit tento sen a vykouzlit na rtech úsměv všem, kteří se do obrázků ponoří. A jindy zase ostatní mohou podpořit právě ten Váš sen. 💜

Filosové z Berouna na Vás čekají TADY.

Odkaz na HITHIT kampaň: ZDE.

 

 

 

 

Martina Vokurková Chocová

Profesí jsem forenzní genetik a soudní znalec a svoji práci mám moc ráda, protože je plná nečekaných událostí a já nesnáším rutinu. Také jsem lektorka angličtiny a zároveň rebel, který učí jinak, než v klasických školách (již 20+ let), autorka online kurzu angličtiny pro děti CoolBeans a projektu myška Millie pro děti. Jsem mámou 3 úžasným dětem, které mě každodenně školí např. v trpělivosti (9 letého kluka a dvouletých neposedných dvojčat) A taky jsem žena, která se nevzdává při prvních, druhých, ani třetích nezdarech a jde životem svojí vlastní cestou. Miluji hudbu (zpěv a nadchla jsem se pro bicí), která mi pomáhá přežít těžké chvíle a přináší radost do života. A jsem nadšená spisovatelka příběhů, povídek a článků pro vlastní potěšení a inspiraci druhým. Prožila jsem mnoho šíleného, abych se naučila vážit si maličkostí každodenního života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů