Pozdrav z dovolené

Jak zvládáte vedra? Spaní v podkrovní ložnici se při teplotách šplhajících se nad 30 stupňů Celsia se moc nedá… Utekli jsme před vedrem do krajin, kde se teplo snáší mnohem lépe. Teploty jsou stejné, ale je tu mořský vánek, vlhký vzduch a osvěžující bazény a moře.

Večer se chodím koukat na tu nádhernou modrou vodu, která se táhne až za obzor. Vlny šplouchají a vpíjejí se do písku. Moře hraje všemi barvami od azurové, indigové, zelené až po inkoustově modrou a šedou. Ta přichází večer, když zapadne slunce.

Mami, podívej, to moře už není modré, ono je šedivé! Proč?

IMG_8679

Otázky, které nás nutí k zamyšlení, k zastavení se a vnímání té krásy a životního cyklu.

Užívám si to a načerpávám síly na anglický příměstský tábor, který nás čeká v srpnu. Bude to dřina, ale také velká legrace. Podívejte se na video nahoře:-)

Co děláte v létě Vy?

Napište mi o tom do komentáře!

Mějte se fajn!

IMG_8709

Martina Vokurková Chocová

Profesí jsem forenzní genetik a soudní znalec a svoji práci mám moc ráda, protože je plná nečekaných událostí a já nesnáším rutinu. Také jsem lektorka angličtiny a zároveň rebel, který učí jinak, než v klasických školách (již 20+ let), autorka online kurzu angličtiny pro děti CoolBeans a projektu myška Millie pro děti. Jsem mámou 3 úžasným dětem, které mě každodenně školí např. v trpělivosti (9 letého kluka a dvouletých neposedných dvojčat) A taky jsem žena, která se nevzdává při prvních, druhých, ani třetích nezdarech a jde životem svojí vlastní cestou. Miluji hudbu (zpěv a nadchla jsem se pro bicí), která mi pomáhá přežít těžké chvíle a přináší radost do života. A jsem nadšená spisovatelka příběhů, povídek a článků pro vlastní potěšení a inspiraci druhým. Prožila jsem mnoho šíleného, abych se naučila vážit si maličkostí každodenního života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů